ČLÁNOK

 Navštívila nás Česká televízia!

Trendy v oblasti bývania sa v poslednom čase výrazne menia a čoraz viac ľudí si kupuje moderné mobilné domy. Z tohto dôvodu si nás Česká televízia vybrala do svojej reportáže, v ktorej sme hovorili o tom, prečo sú mobilné domy na vzostupe.

Vysoké ceny materiálov a rastúce ceny služieb – tieto dva kľúčové faktory vedú záujemcov o vlastné bývanie k hľadaniu alternatív k tradičným domom. Podobne sa menia aj trendy v chatárstve.

NATÁČANIE ČT V NAŠOM SHOWROOME

Mobilné domy sa dostávajú do popredia. Poskytujú cenovo dostupné a udržateľné bývanie a komfort tradičného rodinného domu. Túto skutočnosť si všimla aj produkcia Českej televízie a oslovila nás, aby sme vytvorili krátku reportáž, v ktorej tento trend priblížila divákom.

Celá reportáž vznikla pre spravodajskú reláciu Události v regiónoch. Štáb ČT navštívil náš showroom v Hradci Králové, kde náš obchodný špecialista Martin Drábek predstavil najčastejšie spôsoby využitia našich domov.

MOBILNÉ DOMY AKO OBĽÚBENÝ TREND V BÝVANÍ

Sme veľmi poctení, že sa Česká televízia rozhodla natáčať v našom showroome. Veríme, že naše mobilné domy Hauser, Moho Fjord a Moho Gotland poskytujú jedinečnú príležitosť bývať vo vlastnom bez astronomických vstupných a prevádzkových nákladov.

V posledných rokoch došlo v oblasti mobilných domov k veľkým zmenám. Domy v našej ponuke sú preto na prvý pohľad na nerozoznanie od tradičných drevených domov. Okrem toho dôkladná izolácia a premyslené usporiadanie domu zaručujú pohodlné a celoročné bývanie pri nízkych nákladoch.

CELOROČNÉ AJ REKREAČNÉ UBYTOVANIE NA MIERU

Ako sa uvádza aj v správe, mobilné domy Flow House sú vhodné nielen na rekreačné, ale aj celoročné bývanie. Okrem toho vysoké výrobné štandardy, nízkonákladová prevádzka, dôkladná izolácia, podpora pri projektovaní a možnosť individuálnej výroby sú dôležité výhody, ktoré nás odlišujú od konkurencie.

Príďte sa presvedčiť do nášho showroomu v Hradci Králové alebo v Bratislave, kde vám naše domy ukážeme a zodpovieme všetky vaše otázky. Sme si istí, že u nás nájdete svoj vysnívaný dom. A ak nie, radi ho prispôsobíme vašim predstavám.