Škandinávsky minimalizmus…

Moho Gotland

MOHO GOTLAND

Bližšie k prírode

MOHO Gotland vás priblíži k prírode. A to nie len vďaka bohatému zastúpeniu udržateľných materiálov, ale tiež vďaka rozsiahlemu preskleniu. To prepojuje interiér s prírodou a dáva slovu domov úplne nový rozmer.

 

Ale nie je to len krása domu, ktorá vás uchváti. Gotland sa totiž vyznačuje veľmi premyslenou voľbou odolných materiálov, ktoré zaisťujú dlhú životnosť domu aj jeho stabilitu.

Základom je oceľová konštrukcia, škandinávske drevo a dôkladné zateplenie, ktoré umožňuje dom obývať aj počas tých najchladnejších mesiacov.

Inšpiráciou pre dom Gotland bola sama príroda. Preto sa dokáže stať jej prirodzenou súčasťou. Vzdušnosť, funkčnosť, spracovanie a jedinečný estetický zážitok – toto všetko nájdete na ploche o rozlohe 35 m2. Minimum miesta, no napriek tomu maximum pre jedinečný život.

MOHO GOTLAND

VARIANTY

Moho Gotland 35

Ceny sú uvedené vrátene DPH

STANDARD
od 60 910 €

COMFORT
od 74 860 €

VÝBAVY

Ponúkame takéto výbavy

Vybavenie domu Standard a Comfort sú iba dve možnosti z celej rady variantov. Váš domov si však môžete prispôsobiť svojim potrebám, a to do posledného detailu. Pozrite si náš katalóg, vyberte si zariadenie, po akom túžite a my vám konkrétny dom naceníme aj pripravíme. S nami sa vzdať vašich predstáv o ideálnom bývaní. S nami ho totiž získate.

Standard

Comfort

Nadstandardní výbava

SHOWROOM

Naše domy sú najkrajšie naživo

Dohodnite si prehliadku vzorového domu v Bratislave. V prípade záujmu nás nezabudnite kontaktovať.

Adresa: Stará Vajnorská 92,

Bratislava 831 04