Spoznajte
FlowHouse

O NÁS

Váš budúci domov je
v najlepších rukách

Český a slovenský realitný trh prešiel mnohými zmenami a vlastné bývanie sa tak pre mnohých ľudí stáva iba nedostupným snom. My sme sa rozhodli túto skutočnosť zmeniť a predstaviť vám úplne novú možnosť bývania. Skolaudovateľné mobilné domy Hauser a Moho odrážajú potreby slovenského trhu.

Boli navrhnuté v súlade s platnou slovenskou legislatívou, takže sa pri ceste k vysnenému bývaniu nemusíte obávať nečakaných komplikácií alebo dlhého čakania. Sme výhradnými zástupcami firmy Homes Factory, ktorá je v oblasti výroby domov úplnou špičkou. Každý z našich domov je preto nie len dizajnový, ale aj prepracovaný do posledného detailu.

Každého zákazníka si vážime, a preto sme pripravení vám s čímkoľvek pomôcť. A to od prvotného výberu až po moment úplného zabývania. Interiér domu nastavíme podľa vašich potrieb a pomôžem vám tak premeniť dom na domov.

Vždy je dobré obrátiť sa na odborníkov a v oblasti bývania to platí dvojnásobne. A presne od toho sme tu my. Sme spoločnosť s dlhodobou praxou v oblasti developerských projektov a trh s bývaním sme za tú dobu spoznali zo všetkých strán. Ak hľadáte niekoho, kto vám pomôže vykročiť v ústrety novému domovu, sme to práve my.

Bc. Radek Eis

Konateľ

Bc. Martin Eis

Konateľ

Martin Drábek

Špecialista predaja

Matej Biath

Špecialista predaja

Bc. Renata Eisová

Procesný manažér

Mgr. Jolana Škrobánková

Copywriter

Bc. Martin Rufr

Grafická podpora