Bližšie k prírode…

Moho Fjord

MOHO FJORD

Škandinávsky minimalizmus

Spojenie škandinávskeho minimalizmu, odolnosti, komfortu a nadčasovosti. Presne to je náš celoročný mobilný dom MOHO Fjord. Všetky jeho časti sú premyslené do posledného detailu. Fjord tak nie je iba dizajnový dom. Je to dokonalé miesto pre život.

 

Už na prvý pohľad váš zrak upúta presklený štít domu. Ten prepojuje interiér s okolným prostredím a zaisťuje prirodzený prísun svetla. Naň nadväzuje obloženie zo Sibírskeho smrekovca, ktorý spolu so sklom vytvára dokonalú harmóniu

Pod tým všetkým sa skrýva masívna oceľová konštrukcia a dômyselné zateplenie, ktoré domu dodávajú potrebnú odolnosť a dlhú životnosť.

Súhra dizajnu, útulnosti a prepracovanosti tu vstupuje aj do interiéru. Akonáhle totiž vojdete do domu, uchváti vás racionálne členenie a využitie priestoru. Rovnako si vás na prvý pohľad získajú prírodné farebné tóny a citlivá voľba materiálov.

Dom je dostupný vo veľkosti 35 m2, 48 m2 a 56 m2.

MOHO FJORD

VARIANTY

Moho Fjord 35

Ceny sú uvedené vrátene DPH

STANDARD
od 62 010 €

COMFORT
od 75 490 €

Moho Fjord 48

Ceny sú uvedené vrátene DPH

STANDARD
od 77 920 €

COMFORT
od 96 130 €

Moho Fjord 56

Ceny sú uvedené vrátene DPH

STANDARD
od 87 500 €

COMFORT
od 105 830 €

VÝBAVY

Ponúkame takéto výbavy

Vybavenie domu Standard a Comfort sú iba dve možnosti z celej rady variantov. Váš domov si však môžete prispôsobiť svojim potrebám, a to do posledného detailu. Pozrite si náš katalóg, vyberte si zariadenie, po akom túžite a my vám konkrétny dom naceníme aj pripravíme. S nami sa vzdať vašich predstáv o ideálnom bývaní. S nami ho totiž získate.

Standard

Comfort

Nadštandardná výbava

3D PREHLIADKA

Pozrite si 3D prehliadku

Pozrite si váš budúci domov a tešte sa na reálnu prehliadku v niektorom z našich showroomov.